Wpis z mikrobloga

@Sloneczko: Dla mnie też brzmi zajebiście. Poczytałem trochę w necie to podobno kiedyś jakaś grupa z Rosji trochę nie ogarniała tematu - ze strachu zabarykadowali się w jednym z pokojów i zaczęli na oślep wymachiwać tasakiem. Zasada 'możesz wszystko, ale my też możemy wszystko' też jakoś nie brzmi zbyt optymistycznie. ;)
  • Odpowiedz
@HDMI: @Sloneczko: No mozna wyjsc z siniakami, szczegolnie jak sie szarpiesz, ale staraja sie raczej bezkontuzyjnie Cie lapac, moga Cie wciagnac. Nie jestem pewien, ale miala byc zmiana, ze wchodzi sie pojedynczo, i mozna zostac zlapanym i "uwiezionym", dopoki nastepna osoba Cie nie uwolni, a bywa i tak, ze cala grupa moze byc zwiazana. Taki event byl na halloween zawsze.
Na pewno zmienili cos od zeszlych wakacji kiedy bylem, bo
  • Odpowiedz
@januszowiebiznesu: brzmi fajnie, pogadam ze znajomymi, jak mozna w kilka osob to moze bym sie odważył, w pojedynke po tym co piszecie i jak wygląda ich strona to ja dziękuje, na horrorach jak coś sie nieoczekiwanego stanie to mi ciśnienie mocno skacze a co dopiero w realu :(
  • Odpowiedz
@Sloneczko: Na stronie jest napisane że 4 osoby mogą wejść razem. Powyżej wchodzicie pojedynczo. Ja tak jak pisałem miałem wczoraj swój pierwszy kontakt z tego typu rozrywką w Fear Zone - tchórzliwy jestem jak nie wiem, a mimo wszystko jak byłem już w środku to leciałem pierwszy (była nas 5 osobowa grupa). Niesamowity podziw dla aktorów którzy po prostu znikąd pojawiają się z okropnymi wrzaskami za tobą, w tej samej chwili
  • Odpowiedz
@qmox: Latarka która nic nie daje to raczej typowe w tego typu miejscach. :D Faktycznie jeśli chodzi o takie sytuacje jak z betonem to niezbyt fajnie, ale jeśli to poprawili w nowej wersji to dla mnie spoko. Psychika i tak mi już dawno siadła więc dużo do stracenia nie mam, ale fizycznie za bardzo oberwać mi się nie widzi.
  • Odpowiedz