Wpis z mikrobloga

Ostatnio #upc w Krakowie pozytywnie zaskakuje. Obniżyły się pingi w grach (nadal nie najlepiej, ale jest poprawa i na tle konkurencji wychodzi to nie najgorzej). Dodatkowo uptime mam praktycznie 100%. A teraz przyspieszyli mi internet z 60 mb/s do 120 mb/s za darmo o.O. Dziękuję Pan UPC.

Drogi Kliencie!

Cieszymy się, że jesteś z nami, dlatego przygotowaliśmy

dla Ciebie wyjątkowy prezent!

PRZYSPIESZYLIŚMY TWÓJ INTENET AŻ DO 120 Mb/s

BEZ ŻADNYCH OPŁAT

Aby cieszyć się większą prędkością, koniecznie zrestartuj swój modem

(odłącz go na moment od zasilania). Dzięki temu przeglądaj strony, oglądaj filmy

online i ściągaj duże pliki szybciej niż kiedykolwiek! A to wszystko w ramach Twojego obecnego abonamentu.
  • 10
Obniżyły się pingi w grach (nadal nie najlepiej, ale jest poprawa i na tle konkurencji wychodzi to nie najgorzej


@Piaer: pewnie masz connectboxa i dostałeś aktualizacje która łata wade w oprogramowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sweetBe4r: ja dostałem info, że przyspieszają mi ze 120 na 250, ale muszę się zgłosić do nich po nowy modem.

Drogi Kliencie!

Cieszymy się, że jesteś z nami, dlatego w podziękowaniu za naszą dotychczasową współpracę przyspieszyliśmy Twój internet do 250 Mb/s, bez żadnych dodatkowych opłat. Wystarczy, że zadzwonisz pod nr 813 813 888 i zamówisz bezpłatną wymianę modemu.