Wpis z mikrobloga

Witam, tu #chinskiekody, dzisiaj promocje na #mi5, #oneplus3t...
Zaczynamy z Banggood:
Xiaomi Redmi Note 4X 3/16GB w cenie 112,04$ z kodem 7BGESRN4X162 (bez refa)
--> nowa dostawa, nowy kupon
Xiaomi Roidmi 2s w cenie 14,99$ - wersja chińska bez angielskiej instrukcji (bez refa)
Mini ładowarka samochodowa w cenie 0,99$ (bez refa)
Organizer kabli USB w cenie 0,99$ (bez refa)

W Gearbest:
Xiaomi Mi5 3/64GB w cenie 189,99$ z kodem P24Mi5pl (bez refa) <-- taniej nie było
Xiaomi Redmi 4 2/16GB złoty w cenie 109,99$ (bez refa)
Xiaomi Redmi Note 4 3/32GB Global szary (SD 625 LTE B20) w cenie 149,99$ z kodem RTNote4 (bez refa)
Xiaomi Redmi Note 4 3/64GB international szary - Helio X20 w cenie 159,99$ z kodem RTNote4S (bez refa)
Xiaomi Mi5S 3/64GB złoty w cenie 243,99$ z kodem Mi5HG4G (bez refa)
Vernee Mars Pro 6/64 GB w cenie 179,99$ z kodem VMPGB (bez refa)
ONEPLUS 3T 6/64GB Global w cenie 375,00$ z kodem FTOP3T lub O3T4G (bez refa)
OnePlus 5 6/64GB w cenie 479,99$ z kodem ROnePlus (bez refa)
OnePlus 5 8/128GB w cenie 569,99$ z kodem RTOnePlus5 (bez refa)
LeTV LeEco Le 2 X520 3/32 GB w cenie 124,99$ z kodem RLeEco (bez refa)
Czajnik elektryczny Xiaomi w cenie 38,99$ z kodem MIKTHK (bez refa)
i na koniec znowu w niższej cenie:
Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot w cenie 299,99$ z kodem XMIVCHK (Bez refa)

Czy będzie dzisiaj promocja na Mi6?
Chyba nie, ale wszystko może się jeszcze zmienić. W razie czego dam znać.

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

W przypadku produktów z magazynu CN w Gearbest - warto wybrać przesyłkę Priority Line - minimalne szanse na VAT i dodatkowe opłaty. Przy zamówieniu w Banggood warto wybrać wysyłkę Priority Direct Mail - także zmniejsza szanse na VAT.

Informacje o nas:
Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Aktualne kupony rabatowe do iBuygou
Telefony Xiaomi w Banggood i w Gearbest
Odkurzacze automatyczne iLife
Informacje na temat zwrotów z Cashback
Strona ChinskieKody

Link bezpośrednie:


#xiaomi #gearbest #banggood #kodyrabatowe #kupony #oneplus
rybakfischermann - Witam, tu #chinskiekody, dzisiaj promocje na #mi5, #oneplus3t...
...

źródło: comment_hJUXeA1wyb8nX9I3t0qzvxwA3psn4mjK.jpg

Pobierz
  • 49
Wołam zainteresowanych (97) z listy Chińskie kody
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @rybak_fischermann @Boniekk @srogie_ciasteczko @bananzo @ZewBorsuka @fidel @Ghalard @zelmis @#!$%@? @kiwors @poxie @braffka @lechuu @sake12 @michal01111 @maks1823 @wally1976 @CoZaGamon @RocketSlayer @Shinoks @Frexor @Felonious_Gru @maslokm @meetom @lord_100 @browarPL @marceli-grabowski @wykopuser @mrKoval @brudny @zales13 @Cock_Inside @D0m3L @gorush @matti_aa @Gametleman @Dowluk @MikeR @emqu16 @Tr0jan @MortenH @
@rybak_fischermann: zamówiłem redmi note 4x z tego kodu (2 dni temu). Wtedy bylo pre-order. Teraz widze ze jest na stanie a moje zamowienie zmienilo sie w statusie na "back order" i obok mam możliwość "Apply Refund". Czy to oznacza że nie zrelizują zamówienia i lepiej zrobić refund + zamówić 2x dzisiaj?
@rybak_fischermann: zamowilem 2 dni temu i dostawe mieli miec 13. Teraz mam back order ale widze z Twoich kodow ze zmawiajac dzisiaj nei ma juz pre-order czyli maja na stoku. To na co ja czekam w takim razie?
Szybciej pojdzie refund + nowe zamowienie, czy lepiej czekac?