Wpis z mikrobloga

Bardzo podoba mi się co robi PiS z sądami. Niech rozgoni tą bandę sędziowską, złodziei i te całe kliki postsowieckie, ich dzieci i wnuków. Jak trzeba to niech napuści na nich policję i wojsko nawet jak od stołka nie będą chcieli się odkleić. Demokracja? Mam dość być "demokratycznie okradanym" przez te postkomunistyczne złodziejskie, często nie-polskie, kliki i ich bezczynność gdzie mają bronić ludzi. Jeśli to potrzebne dla dobra kraju to niech będzie autorytarny ustrój. A emeryturę tym nierobom i złodziejom chroniącym inne kliki należy zmniejszyć do najniższej krajowej emerytury i tyle. Potrzeba w Polsce polskich sądów złożonych z Polaków i uczciwych ludzi!

#polska #polityka #pis #po #kaczynski #duda #prawo #sady #nauka #ciekawostki
rasowecytaty - Bardzo podoba mi się co robi PiS z sądami. Niech rozgoni tą bandę sędz...

źródło: comment_yYFn3Vl5tnKWrZQTV2PumLy6Emi7IQ8K.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@rasowecytaty: swoją drogą, można prosić jakieś argumenty na poparcie wszystkich Twoich słów w tej wypowiedzi? Czy to takie #!$%@? trzy-po-trzy? Poproszę o sytuację, w której Cię okradli, poproszę o sytuacje, gdzie widać ich bezczynność(oczywiście nie jedną, dwie, trzy - bo w takim środowisku zawsze się coś takiego może zdarzyć). Aaaa, i jeszcze co do tej nie-polskości coś poproszę. Ale z tym autorytarnym ustrojem to #!$%@?łeś.
  • Odpowiedz