Wpis z mikrobloga

#worldofwarcraft
Nie polecam Black Temple timewalking, rano sobie siadłem aby zrobić go na szybkiego i zajęło mi to 4 godziny bez ubicia Illidana. Po którymś tam wipe z rzędu, gdzie powychodziło 50% graczy (w tym 2 tanków) zrezygnowałem.
Raid długi i nużący, jako healer jedynie Illidari Counsile były fajne (długi encounter i przez większość czasu leczenie na 0 mana). Nie wiem jak wotlk ale to co blizzard zrobił z raidami w cata było fajne. Draenor można hejtować ale raidy miał na wysokim poziomie.
  • 9
@pandapl: A ja właśnie polecam, zrobiłem wczoraj na alcie (2.5h) i nawet z pugiem wyczyściłem całe, oraz ustawiłem się z gildią wieczorem i w 20 osób zrobiliśmy całą instę w 3h (było parę wipe'ów, mieliśmy parę zielonek też do ubrania). Zabawa była przednia, bo kilkanaście osób pierwszy raz było w środku i musiało do tego nauczyć się taktyki na bossy. Loot - bardzo dobry, poleciała masa itemów 915, kilka nawet 920,
@nightstalk3r: no właśnie problem był jedynie na Illidanie, reszta bossów poszła za pierwszym razem, problemem chyba jedynie są trashe, które bije się długo i jest ich w #!$%@? i jeszcze trochę.