Wpis z mikrobloga

Moze ktos Mreczki mial podobnie:
Od gdzies 4 tygodni mam akcje ze wsiadam za kolko,swiezy,wyspany i nagle po godzinie jazdy na autostradzie ( co dziwne po miescie tak nie mam) lapie mnie taka spiaczka ze nie wyrabiam.Kofeina pomaga na chwile , robilem drzemki ale po dwoch-trzech godzinach mam powtorke.
10 lat ostatnie spedzone za kierownica w pracy a teraz mam obawy przed kazdym dniem , boje sie ze gdzies przydzwonie i zastanawiam sie nad zmiana pracy.
Ktos cos?
#kiciochpyta #zdrowie #kierowcy #van #bekaztransa
  • 14
@gr4ve jeżdżę regularnie autostrada i po godzinie tej monotonii zawsze tak chce mi się spać, że aż oczy mi się zamykają, myślałem że tylko ja tak mam
Po kawie i energetykach miałem tak samo Kup sobie tabletki z bezwodnikiem kofeiny Tabletka 200 mg Jedna rano i będziesz miał spokój do wieczora
@gr4ve: co mogę więcej powiedzieć.

dla mnie kryminały są fajne na audiobooki można się naprawdę wkręcić i jest jakaś "akcja"

kabarety no to kabarety. na spotify są fajne ale po angielsku, polskie możesz ściągnąć z youtuba. a muzyka to muzyka.
@gr4ve: Co prawda już nie pracuję w zawodzie, ale miałem taki okres, że lepiej mi się jeździło, gdy byłem niewyspany, niż po normalnie przespanej nocy. Do słuchania polecam superprodukcje - Wiedźmin, Ojciec Chrzestny, Lśnienie, 2001 Odyseja kosmiczna, Krzyżacy. Świetnie się też słucha audycji radiowych takich jak Sensacje XX wieku, Stawka większa niż życie, Po drugiej stronie globusa. Często też ściągałem różne wywiady z yt. Pamiętam, że dobrze się też słuchało audiobooków
@gr4ve: A robiłeś jakieś badania? Poziom cukru?
Gdy mnie zaczyna łamać to na ogół pomaga głośno muzyka i żywo śpiewać. Dobrze dotlenia i zwiększa poziom endorfin.