Wpis z mikrobloga

Dzień dobry () Piszę z w nawiązaniu do mojego wpisu z zeszłego tygodnia, a mianowicie:
[Spadło gniazdo z bocianami]( https://www.wykop.pl/wpis/25077343/wiecie-co-murki-tyle-sie-mowi-o-pomocy-zwierzakom-/)
Wpis pisałam, ponieważ zdenerwowałam się tym, że nikt nie chce przygarnąć rannych bocianów. Gdziekolwiek nie zadzwoniłam, odpowiedzialność była przerzucana na kogoś innego. Na szczęście jakąś godzinę po dodaniu wpisu znaleźli się chętni i ranne bociany zostały przewiezione do rezerwatu w Czempiniu. Na wykopie jednak wpis wzbudził spore zainteresowanie, dlatego nie mogę przejść obok tego obojętnie i postanowiłam poinformować wszystkich plusujących wpis o losie bocianów. Mam nadzieję, że uda mi się wszystkich zawołać - robię to pierwszy raz ( ͡° ͜ʖ ͡°) No to tak: Zadzwoniłam dzisiaj do tego rezerwatu i Pan, który opiekuje się ptakami powiedział mi, że ogólnie ptaki mają się dobrze. Jeden bocian jest całkiem zdrowy, a drugi ma się niestety trochę gorzej ponieważ ma złamaną nogę w udzie i póki co rokowania są słabe. Jednak też powiedziano mi że nie odpuszczą i będą walczyć o to, żeby ptaki wydobrzały i wróciły na wolność :) Jeśli jesteście zainteresowani to tak powiedzmy pod koniec sierpnia zadzwonię do nich znowu (żeby im głowy nie zawracać) i zapytam co się od tej pory zmieniło. Dziękuję Wam też za rady i mnóstwo pomysłów gdzie jeszcze dzwonić w razie nikt tych bocianów nie przygarnie :)


Na zdjęciu jeden z "moich" okolicznych bocianów () Jeszcze raz wielkie dzięki Mirki!
shnitzel - Dzień dobry (。◕‿‿◕。) Piszę z w nawiązaniu do mojego wpisu z zeszłego tygod...

źródło: comment_iWRBXo6uVnDeuX9wYFRn5vzgYF2UobxX.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
nikt nie chce przygarnąć rannych bocianów. Gdziekolwiek nie zadzwoniłam, odpowiedzialność była przerzucana na kogoś innego


@shnitzel: to mnie zawsze denerwuje... a nawet nazwę rzecz po imieniu - #!$%@?.
Pojedziesz do lasu #!$%@?ć dzika lub sarnę - hur dur polowanie bez pozwolenia, morderca zwierząt, #!$%@?ą mandat i może jeszcze sprawę w sądzie.
A jak #!$%@? autem w taką sarnę lub dzika, to się okazuje, że nagle jest to zwierze niczyje -
  • Odpowiedz