Wpis z mikrobloga

@Witchinster: gry jeszcze nie przeszedłem (została mi na oko jakaś godzinka do końca) ale najbardziej póki co polubiłem Josha i Ashley (ze względu na jej obłędny tyłek ( ͡º ͜ʖ͡º) ). Najbardziej #!$%@? mnie Emily, którą bez żalu udupiłem.
  • Odpowiedz
@Witchinster: nie wszystkie qte powodują śmierć/przeżycie innych osób. Czasami pewne decyzję skutkują śmiercią. Aby wszyscy przeżyli trzeba zbierać totemy i robić to co w nich pokazane, aby ubić dzieciaków trzeba robić przeciwnie :P
  • Odpowiedz
@dizzydom: bo to ten koleś. ;) To samo nasz psychiatra. Nie przypomina Ci aktora, który Brejkował z Prisona?
@dizzydom: co też jest zdecydowanie głupie akurat. Ponieważ, jeżeli podejmiesz decyzję z totemu - dostaniesz trofeum. Jednak te decyzje z totemów są super nudne i właściwie wszystkie decyzje podejmuję odwrotnie - aby się działo!
  • Odpowiedz
@gybefan: @SawyerM: nie ma co kłaść pada bo wibruje. Po prostu tu nie chodzi o nie poruszanie, ale o utrzymanie światełka w konturach. Światełko się delikatnie przesuwa a gracz musi delikatnie kontrować te suwanie
  • Odpowiedz