Wpis z mikrobloga

KILK

o #!$%@? ale wymiękłem. #niekrytykrytyk który jako pierwszy na polskim #youtube miał milin subów. Koleś który przez 8 lat ma dokładnie ten sam format i #!$%@?ł po całości otworzył #patronite bo jak mówi

potrzebuje montażysty żeby były 2 filmiki w tygodniu


Montażysty dlakolesia który stroi na greenscreen i robi recenzję "szpitala" "zdrady" czy innego #!$%@?. I nawet #!$%@? nie porównójcie tego do gonciarza który dziennie nagrywa kilkadziesiąt gb materiału z różnych dzielnic Japonii i wrzuca to dzień w dzień dp typa który mówi "bujaaa hehe powiedzieli seks w zdradach ale beka"

Chyba sztandarowy przykład jak #!$%@?ć potencjał. Za 200zł miesięcznie pan krytyk pozdrowi cie w materiale xD Co żenadłem to moje. Najgorszy start na patronajcie ever/

#polskiyoutube
CreativePL - KILK

o #!$%@? ale wymiękłem. #niekrytykrytyk który jako pierwszy na p...

źródło: comment_OhaNfOstSTb6BvmaX87qZA3aiEZkSb1m.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
oś się chyba zaniedbał, bo tak się zmienić w ciągu 4-5 lat...


@MorderczyJablecznik: Fucha w radio zet, kolumna w ckm pierwszy kanał na polskim YT który osiągnął sukces. I było by spoko. Ale jak koleś prosi o hajs na montażystę bo przerasta go godzina materiału w którym stoi w jednym miejscu i mówi że będą 2 filmiki tygodniwo to czuje się jak bym oglądał jakiegoś Xmandziurek98GejmplejYtSUPER który niema pojęcia o tej
  • Odpowiedz
@CreativePL: Cały czas mam wrażenie ,że wrócił na youtube bo skończyła się kasa, jak dzięki youtube udało mu się dostać do mainstrimowych mediów to olał tworzenie filmów, budził się tylko gdy wypuszczał nową książkę żeby ktokolwiek ją kupił, z czasem jak praca w radiu i gazetach się skończyła to nagle wraca. Dodatkowo sam zniszczył swój format w imie oceniania gównianych paradokumentów.
  • Odpowiedz
@spokoj: Mam identyczne odczucie a ten patronajt to potwierdza. Tak jak pisałem jeszcze zrozumie gonciarza który nagrywa cały dzień, dzień w dzień klkoma kamerami, zmianą obiektywów,drony, masa ujęć i rozplanowanie dnia. A później to jeszcze siedział i montował. To nie dziwie się że poprosił fanów o wsparcie żeby miał zwyczajnie więcej czasu nagrywać a resztą żeby zajął się sztab

. Ale jak ktoś raz na tydzień albo rzadziej wypuszcza flmik i
  • Odpowiedz
@CreativePL: ja #!$%@?. Jak napisać o kimś kto mega #!$%@?ł : Dorzućmy kilka #!$%@? i jakieś jak tam #!$%@? i będzie HIT. Bo to Nie Krytyk. #!$%@? ze ma green screeny, że jego kontent to #!$%@? i porównajmy do Gonciarza. ->
Nie no #!$%@?, #!$%@? w pide fajna recenzja :) Pozdro Jaro 600+
  • Odpowiedz
  • 10
@AionSama co.koleś przez cala swoją kariere robi dokładnie to samo i po 8 latach na fali popularności patronite stwierdza ze jednak nie jest w stanie nagrywac 6min filmików raz na tydzień z recenzji serialu polsatu więc musi mieć montażystów. A za jedyne 200zl miesięcznie Pan krytyk pozdrowi cie xD

Tak koleś mega #!$%@? potencjał.Stal w miejscu jak każdy się rozwijal.
  • Odpowiedz
@CreativePL: Zgadzam się z Tobą, że kiedyś NieKryty był na fali. I już od jakoś 2 lat było cicho o nim bo gdzieś zniknął. Jednak pisz lepiej i bez tak takich trywialnych wulgaryzmów.... A i teraz twoja odpowiedź.... Pijesz coś czy coś się stało, że nie mogłeś dobrze odpowiedzieć . Bo ledwo co mi się udało zrozumieć teraz twoją wypowiedź... (Nie ubliżam, tylko pytam)
  • Odpowiedz
  • 1
@CreativePL Są ludzie którzy są skłonni płacić nawet za to żeby na nich naszczać. Tak jak i ktoś oglada szpital czy inne trudne problemy. Dziwisz się gosciowi, że doi taki durny motłoch? Bo ja ani trochę ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@CreativePL: Ja tam szanuję i uważam że większość większych twórców powinna sobie pozakładać Patronite bez ściemy o tym że "To na sprzęt, montażystę i rekwizyty, niczego z tego nie biorę dla siebie" tylko normalnie pisząc "No elo #!$%@?, dajcie mi ile chcecie a wszystko przechleję". Niekrytego to ja ostatni raz widziałem gdzieś w 2011, ale do Patronite nic nie mam
  • Odpowiedz