Wpis z mikrobloga

Płacę w bigosie miłej osobie która nagra mi w Pokemon Go, na Xiaomi Redmi Note 4X jak używa listy swoich pokemonów i Appraisal na dowolnym z nich. Mam dziwny problem z ilością klatek i absolutnie nie wiem jak go naprawić, chce sprawdzić czy wina leży po mojej stronie czy to ogólny problem.
Mój problem przedstawia się następująco: https://www.youtube.com/watch?v=Vd9NjhW0AuE
W 00:33 Charmander jest płynny cudnie i w ogóle, potem od 0:48 z niewiadomych mi przyczyn wydajność zaczyna zasysać.
#xiaomi #miui #miuipolska #xiaomiredminote4 #xiaomiredminote4x #pokemongo
  • 8
@Edom: Masz ten sam problem jaki mam ja w Samsungu J5. Obstawiam, że to wina #!$%@? zoptymalizowanej apki.

Pokemon po złapaniu jest płynny. Jakbyś po złapaniu Charma kliknął ewolucję to też byłaby płynna. Natomiast jak wyszedłeś z podglądu pokemona i klikasz go z listy to masz niższy FPS. Identycznie masz z Pokedexem i buddy.
@Edom: Albo na konkretnych telefonach gra po prostu tak chodzi. Moja dziewczyna gra na słabszej Xperii i u niej chodzi animacja normalnie. Nie spotkałem się jeszcze z wytłumaczeniem błędu, ale to raczej nie wina twojego telefonu.
@Luka_Wars: Mam teraz Nougata 7.1.2 i myślałem czy nie cofnąć się na MIUI do Marhsmallow, ale nie mogę znaleźć firmware. Zastanawiam się czy to mogłoby pomóc.
@Luka_Wars: No to nie będę się męczył z ustawianiem wszystkiego od nowa, zostanę na AOSP Extended, zobaczymy czy może MIUI 9 coś ciekawego pokaże. Dzięki mireczku, już traciłem nadzieję w swój wybór telefonu xD