Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki jest sprawa! Nie raz widziałem, jak ktoś z nudy rysowal avaraty i inne #!$%@? a teraz ja tu jestem w potrzebie narysowania obrazka w formie karykatury w formacie zbliżonym do A2, czyli dość duże. Misio by to być prezent ślubny. Coś by się dało na tym zarobić gdyby komuś się chciało. Niestety ze względu na ograniczony budżet, było by to raczej symbolicznie za kredki ( ͡° ͜ʖ ͡°) no może przesadziłem, ale nie wiem ile taka impreza może kosztować. Chciałoby się komuś, żeby mieć do portfolio? #pdk Jeśli jesteś chętny pomoc wykopkowi w potrzebie to odezwij się na pw ;)

#pytanie #rysunki #rysowanie #rysujzwykopem #sztuka

Przepraszam, jeśli nie odpowiednie tagi używam :)
  • 6
@kfleszer żartowałem z tym portfolio, stąd tag na końcu. Tak, karykatura na podstawie zdjęcia byłaby ok. Przede wszystkim nie wiem ile takie coś kosztuje, bo zdaje sobie sprawę że to jest czasochłonne, jak będę miał rozeznanie to wiem czy myśleć coś dalej w tym kierunku
@945gdvi: Uważaj bo to mogą być bardzo drogie kredki jeśli chcesz mieć to dobrze zrobione ( ͡° ͜ʖ ͡°). Generalnie problem jest taki że plastycy są zalewani takimi propozycjami i najlepiej za darmo lub "flaszkę" (bo to dla znajomego, znajomego znajomego, parafii, gazetkę do szkoły gdzie uczy znajoma karynka, aukcję charytatywną na horą curke, a ty lubisz robić takie rzeczy więc co to dla ciebie machnąć taki
@945gdvi: Nie mam pojęcia, szczerze to znałem tylko jedną osobę nie amatora która się zajmowała czymś podobnym, i to tylko dlatego że ze względu na stan zdrowia nie mogła się zajmować poważniejszymi rzeczami, a i to na zlecenia z UK w funciakach. Spróbuj uderzyć do studentów jeśli masz w okolicy jakąś uczelnię artystyczną, możesz zostawić notkę, za 2-3 stówki może się ktoś skusi. Oprawa tez cię coś wyniesie, na prezent wypadałoby
@kfleszer no okolice 2 stówek było by do przelkniecia, samo oprawienie to przynajmniej stówa. A to prezent niezależny od kasy w kopercie, która i tak będzie. Więc budżet trochę szarpie. Niestety żadnej uczelni nie ma w pobliżu mojej piwnicy, myslalem ze tutaj kogos zlapie no ale nic, szukam dalej. Dzięki!