Wpis z mikrobloga

Potrzebuje rekomendacji leku, preparatu na obniżenie popędu seksualnego z możliwie małymi skutkami ubocznymi no i takiego który da się zamówić bez recepty. Dużo się mówi o bromie ale to chyba jakieś związki bromu są. I właśnie chodzi mi o dokładne rekomendacje najlepiej z linkami do produktów. Otaguję #medycyna #przegryw bo istnieje szansa że ktoś coś tam będzie wiedział :)
  • 9
@Vitru: mam duze pokłady frustracji seksualnej których nie jestem w stanie uwolnić inaczej niż przez fapping, a chciałbym przestać i być od tego wolny, sama silna wola nie wystarcza niestety, więc chce się poratować jakimś specyfikiem. Niestety jak na złość masa jest produktów do podwyższania libido a nie ma chyba żadnego dedykowanego do jego obniżenia
@Vitru: dziękuję za radę, już korzystam z usług psychoterapeuty ale niestety nie jest mi łatwo o wszystkim rozmawiać plus z mojego doświadczenia wynika że jak chce coś ogarnąć to muszę się tym sam zająć, stąd moje pytanie. No nic poszukam jeszcze może coś znajdę.
Dodatkowo ten problem doskwiera mi teraz, a na ewentualne rezultaty terapii przyjdzie mi czekać bardzo długo
@thisisjustaccount:raczej zamiast terapeuty przydalby sie seksuolog. Moj pacjent bral kiedys jakies leki sprowadzane z Chin na obnizenie libido. Mowi, ze skuteczne ale roztrzaskaly mu watrobe. Czasem Androcur z tych na recepte sie daje, ale niektorym libido spada, a niektorym nie spada tylko siurek nie staje.