Wpis z mikrobloga

@imagine23: do starego używanego nie kupisz apple care. Nowy macbook ma jaśniejszy ekran, szybszy dysk, szybszy cpu, usb-c (za rok czy dwa będzie to już standard. Dziś będziesz musiał skorzystać z przejściówki ,ale za rok będziesz musiał to robić ze starym złączem usb bo nowy sprzet będzie wychodził ino z usb-c), zależnie od tego jaki kupisz to masz lepszą dedykowana kartę graficzną.
Pamiętaj że kupujesz go pewnie na kilka lat. To
@AmbaZjadla Jako że jestem aktualnie w UK to planuje kupić tego maca na Amazonie , ewentualnie w jakimś currys itp. Wydaje mi się że tam i tak dostanę wersje z 2015 ewentualnie z 2016 ? Popraw mnie jeżeli się mylę.
@imagine23: masz gwarancje...jakby coś było to ci wymienia na nowy. Dlatego mowie o tym że jednak nowy z gwarancją gdzie możesz dokupic tez apple care to podstawa.
Jak mam model 2016 i nie dzieje sie z nim nic niepokojącego w 2017 dali tylko procesor kaby lake chyba i jeszcze szybszy ssd. reszta konstrukcji jest taka sama
@AmbaZjadla A jak to jest z tą gwarancją ? Gwarancje dostaje na rok i dzięki tej gwarancji mam ewentualną darmową wymianę sprzętu i czy też wymianę wadliwych części czy do tego potrzebny jest AppleCare ?