Wpis z mikrobloga

@matador74: Wydaje mi się, że możesz mieć rację. Należy zauważyć, że wykop to chyba jedyna grupa zajmująca się analizą tego co archer wypisuje. Ba kilka jego wpisów bardzo nawiązywało do domysłów na jego temat znalezionych tutaj. Choćby fakt, że ktoś, gdzieś napisał, że FB zniknął, bo były problemy z SDF za pisanie o stratach i złej taktyce. I to było jedno z tłumaczenia Karchera po powrocie. Nie było mowy o Jesperze
@matador74: @PinkyPen: WSPÓŁCZUJĘ PANOWIE, TO SIĘ LECZY xDDD - dodaję trochę xD, bo to internet, a pomówienie mnie #!$%@?ło do żywego.

Wiecie co? Dlaczego się czasem udzielam w temacie? Bo może bardziej od bajek Archera to mnie zastanawia problem ze zrozumieniem tekstu pisanego, percepcji video, problem z przekazem płynącym z mediów. Przykład z tagu - zapodajecie dobrze opisaną fotę czeczeńskiego tagu (wydziarane Grozny w cyrilicy) na ruinach w Palmirze -
@bilas: też nie bardzo, chociaż może trzymam kciuki jeśli faktycznie tam walczy i szkoli. Po prostu - krytyka źródeł też musi być rzetelna, a myślę że te skrawki informacji do Archera mimo wszystko pokazują na większy kaliber akcji niż "turystyka wojenna". Tyle.
Nie wyzywa od wiadomo kogo, to jeszcze z nim jest ok.


@piotr-zbies: a niby dlaczego miałbym kogokolwiek wyzywać tutaj i to jeszcze w imieniu faceta który sobie gdzieś tam siedzi w Syrii, nie wiadomo co robi xD? Co nam produktywnego daje ta gadka tutaj że aż takie emocje trzeba wprowadzać :D?