Wpis z mikrobloga

Taki wpis z fejsa o Archergate:

Adrian Śmiałek - Zaczęło się od tego,że jakiś greko-szwed bluzgał w kierunku Archera, że nie ma tam 20 Polaków, tylko jest on i jego kolega, a on to właśnie leży w szpitalu. Co zresztą się potwierdziło. Takie wpisy to ja mam gdzieś, ale zaraz zjawił się Jasper i napisał, że "ogólnie rzecz biorąc" greko-szwed pisze prawdę, a jeszcze ogólniej to archer ma przestać zamieszczać poufne informacje, bo on go ostrzega i to tak dyplomatycznie, a tak naprawdę wiele osób wyżej nad Jasperem i inaczej nastawionych do tej wojny jest wściekłych i może go spotkać krzywda.

#syria
#archerpl
  • 4
@matador74: greko-szwed pisał anonimowo łamaną angielszczyzną, więc nie był dobrym źródłem informacji. Jasper jest rzecznikiem YPG, kojarzę gościa, siedzi na zdjęciu z przodu. Napisał komentarz z oficjalnego konta potwierdzając, że Archer nie ma pod sobą żadnego oddziału, tylko jest z kolegą i nie na froncie, tylko w szpitalu. Tak się nieszczęśliwie złożyło, że Jasper został na drugi dzień aresztowany, więc dyskusja się zakończyła, a Archer usunął wszelkie niewygodne treści i nazwał
Pobierz Adriansmialek - @matador74: greko-szwed pisał anonimowo łamaną angielszczyzną, więc n...
źródło: comment_Y1pCBhc2w335H90IsxFGTpKihuaa4QJI.jpg
Teraz w północnym Iraku jest też mój znajomy - Jakub Skrzypski, ale ma problem aby dostać się do Rojavy i zrobić rekonesans. Szkoda, bo jest to jedna z kwestii, których jestem ciekaw.