Wpis z mikrobloga

Padł mi wyświetlacz w #iphone7plus . Telefon kupiony w PL w #komputronik .Czy jak jestem w #uk i mam tu tylko telefon i ładowarkę bez pudełka i rachunku to w sklepie Appla mnie jakoś poratują nowym telefonem albo zastępczym? Ktoś miał taki przypadek? Nie kupowałem, żadnych dodatkowych pakietów gwarancyjnych. #iphone #apple
  • 3
  • Odpowiedz
@FantaZy: gwarancję masz worldwide, więc powinno być ok - sprawdzają tylko po s/n czy masz nadal gwarancję roczną apple. w uk powinni od ręki wymienić ;-) tylko pójdź do applestore
  • Odpowiedz
@fiedzio: dzięki za odpowiedź. Poszedłem do salonu i faktycznie - 1 rok - jest gwarancja i by za free wymienili. Chyba, że sam bym sobie rozbił to wtedy nie.
Ogólnie gość mi "naprawił" telefon w ten sposób, że zrobił reset naciskając dolny przycisk głosu ( - ) i power i zrobił reset. Powiedział, że najwidoczniej jakiś softwareowy błąd musiał się pojawić i zebym aktualizował aplikacje i system na bieżąco. Ogólnie to
  • Odpowiedz
@FantaZy: Taki bezpiecznik, żeby chodzić ze wszystkim do serwisu. Bez tego jeszcze byś sam starał się coś zrobić i by nie mieli godziny naprawy wpisanej w rozliczenie salonu.
  • Odpowiedz