Wpis z mikrobloga

Kolejna ocena wizyty Trumpa z rosyjskiej tv. Język eksperta momentami kontrowersyjny.
Filmik - klik.
Od 0:20 - ''Polskie elity znalazły sposób na ''niezależnośc'' - gospodarkę oddali Niemcom, a ona sama w większości oddała się Amerykanom.
Trump po prostu robi ludziom dobrze. Przyjeżdża do Polaków aby polskie elity chociaż raz w życiu poczuli się podobnymi do ludzi.''

Od 1:10 - ''Polska jest cenna dla USA tym, że to kraj wystarczajaco ''energetyczny'', wystarczajaco krzykliwy aby ją zauważano w odróżnieniu od Chorwacji, której nie da się zobaczyć bez mikroskopu.
Z drugiej strony Polska to kraj, który nie czuje sie 28 członkiem UE, ale 51 stanem USA. To wartość. Trump pokazuje, że tak rozmawiał z Merkel. No, ale wy wszyscy - wybaczcie mi mój polski "bydło" (mówi to po polsku) polewaliście mnie błotem.
Dlatego, że europejskie elity zorientowane są na konkretne polityczne grupy i oni zmieszali Trumpa z błotem, a Polacy, którym daleko do cywilizacji w tym rozumieniu nie było ważne kto przybędzie z Ameryki. Ważne, że jest właściciel (gospodarz,pan).
''

W 2:25 mówi jeszcze , że Trump nie poprzez ostatecznie blokady Nord Stream II, bo wie, że jest on lepszy niż turecki potok i woli oddać panowanie energetyczne w Europie Niemcom niż Turkom.

relacje rosyjskich dyskusji o Polsce pod tagiem #rosyjskiemediaopolsce
#rosja #trump #ruskapropaganda
Pobierz szurszur - Kolejna ocena wizyty Trumpa z rosyjskiej tv. Język eksperta momentami kont...
źródło: comment_dbbzQVTDOBVzjHox1F6vwsTdH2p6ClFI.jpg
  • 4
@szurszur: Trump dogadał się z Putinem. Putin będzie miał #!$%@? na te 5000 amerykańskich żołnierzy i systemy obronne, bo on Polski atakować nie zamierza. Może Trump oddał mu wschód Ukrainy?
A Polskę traktuje jako klienta. Jeszcze tylko Black Hawki na kredyt wziąć i ma zarobione.