Wpis z mikrobloga

No elo, analogowe świry.
Przepraszam za zwłokę, ale pochłonęło mnie moje życie.
Wywołałem filmy i zeskanowałem. Szczerze mówiąc, nie wiem czyje są te zdjęcia, gdyż listy zostały zagubione.
Ogólnie spoko akcja, gdyby nie to, że parę osób nie umie czytać ze zrozumieniem i #!$%@? 7 klatek zamiast 3, ktoś zwleka z wysyłaniem ponad tydzień i przy okazji gubi listę, olewa wiadomości itp. Trochę to świadczy o człowieku, jak podchodzi po niektórych tematów.

Niestety, nie wiem gdzie aparat bywał, gdyż nikt nie wysłał mi potwierdzenia wysyłki na PW. Szkoda, bo mogłem zrobić ładną mapkę.

Podaję link do obu aparatów. Jeżeli ktoś rozpoznaje swoje fotki, napiszcie. Będzie łatwiej.
Pozdro, elo

#wykopowyaparatprzechodni #fotografiaanalogowa #fotografia #glupiewykopowezabawy

@Uogolnienie
@xerxes931
@wytrzzeszcz
@WidowMaker
@Zenit_b
@ZaczynamOdNowa
@wielka_glowwa
@Typowy_polak
@AbstractObject
@zyyx
@mat159
@chyba_ty
@SkarykaturaIizowany_prestidigitator
@kisiowy
@D4kai
@luki-p l
@Millionth_Visitor
posuck - No elo, analogowe świry.
Przepraszam za zwłokę, ale pochłonęło mnie moje ży...

źródło: comment_silYWNIOKUhg0YTbRScSC8DHDdUMPsrM.jpg

Pobierz
  • 17
@posuck: spoko ja zrobiłem 3 zeszyty przechodnie i wszystkie 3 sie gdzieś zgubiły
No i powiem gdzie zrobiłem zdjęcia Moja Babcia z Gdańska i to zasyfiałe podziemie to bulwar w Gdyni taka ciekawostka
@posuck: Super!! W końcu się udało.
Jestem zaskoczony jakością niektórych fotek.
Dzięki że podjąłeś się realizacji tego projektu. IMO mimo paru nieogarów uważam że wyszło świetnie.
Byłoby fajnie gdyby autorzy napisali coś o swoich zdjęciach, okolicznościach w jakich zostały zrobione itd. szczególnie intryguje mnie fotka 0015 z Haliny :D
Moje fotki to 0001 i 0002 z kodaka, pierwsze to widok na rzekę Samę i jezioro Lusowskie (w Lusówku). Zdjęcie nr 2
@posuck: no tak bardzo nikt nie wysłał potwierdzenia nadania że np ja wysłałem... Akcja bardzo fajna, szanuję. Wniosek z tego są takie że trzeba wcześniej weryfikować jakoś czy chętne osoby są wiarygodne i można na nich polegać, czy też będą lecieć w kulki.