Wpis z mikrobloga

RolkoMirki!
Byłem dziś szukać pierwszych porządnych rolek i dupa ( ͡° ʖ̯ ͡°). Chyba nie umiem dobrać rozmiaru. Buty nosze 41 (nie jest to idealne 41, dopiero po kilku dniach robią się zazwyczaj ok) - próbowałem przymierzać TWSy (te białe) 41 i 42, przy 41 nawet nogi nie moglem wcisnąć, przy 42 trochę się poszarpałem ale weszły, Imperiale z 2016 42 weszły najlepiej (pomimo drobnego szarpania się z nimi) ale i tak dalej czułem opory przy wkładaniu stopy w okolicach cholewki co nie było komfortowe. Miał ktoś taki problem? Wziąłbym te 42 ale boje się, że się za mocno rozbiją, przy samym przymierzaniu czułem, że palce są trochę za luźne. Ponoć te wszystkie Twistery itp. są na wąską stopę może to dlatego nie mogłem ich wcisnąć? Próbować z sebami? Jak tak to które? FR1 z 2017 kosztują już trochę dużo, co z innymi? Warto? Ktoś miał podobny problem? (,)
#rolki
  • 3
  • Odpowiedz
Ja mam stopę 265mm, typowy rozmiar 41, niektóre buty nawet 42.
Wziąłem SEBA FRX 40 tak jak mi radził sprzedawca. Cisnęły jak cholera, ledwo mogłem włożyć stopę. Miałem naprawdę poważne wątpliwości, czy nie zamieniać na większe.
Ale się wyrobiły. Mogłyby być o dosłownie pół numeru większe (tylko w czubkach, bo jak już się noga spoci to czasami czuję delikatne stukanie dużym palcem w przód buta, ale wystarczy mieć obcięte paznokcie i nie
  • Odpowiedz