Wpis z mikrobloga

@cooffeey: Jako, że w Twojej gazecie zabrakło miejsca na to co ja mam do powiedzenia, to również tutaj wklejam swój komentarz spod znaleziska.

Widzę, że i o mnie coś jest, więc parę słów ode mnie:


Wchodzę na wykop o 1 w nocy i co widzę? Cztery zielone multikonta i bordowa (!) @zurawinowa wrzucające na mikrobloga wpisy o następującej treści z jakże wyszukanymi tagami (o których w gazecie ani słowa): #!$%@?,
@Shepard: Dobrze dobrze. Spójrz co napisałem ze swojej strony o Tobie zanim mnie zaczniesz linczować. Artykuł nie mówi :Shepard to zło, nie lubięgo i #!$%@?. Przeczytaj dokładnie co poszczególne zdania.
@Shepard: Właśnie o to chodziło. Jak napisałem dokładnie tam: Wiadomo, irytacja jest i ktoś to musi sprzątać po fanfie, ale własnie na tym polegają artykuły w gazecie. Nie jest jednostronnie. Ja Ciebie nie oceniłem. Ja dałem to ocenić ludziom.
@cooffeey: Moderatora ma być grzeczny, miły i świecić przykładem, a Użytkownik nie ma mózgu, którego używa się do myślenia? Postawcie się na miejscu Moderatorów, Adminów. Jak Ty jeden z drugim zareagowałbyś na głupotę Użytkowników, nie po raz pierwszy. Niektórzy powinni dostać bana na komputer. Najłatwiej oceniać jak się jest tylko Użytkownikiem.
@cooffeey: Moderatorem nie jest się po to żeby dawać przykład innym użytkownikom, tylko żeby sprzątać brudy i pomagać wykopowiczom. A Shepard się z tych obowiązków wywiązuje, więc nie widzę za bardzo problemu.