Wpis z mikrobloga

@rafcik89: mam to samo. szkło nie przylega całą powierzchnią tylko w miejscach gdzie są czarne ramki. w środku jest powietrze i pewnie trochę wilgoci dlatego pojawia się ta charakterystyczna tęcza.
na ekranach 2.5D niestety tak to wygląda.
  • Odpowiedz
@rafcik89 ziomek miał dokładnie to samo, mała na środku po dniu, dwóch większa. Telefon note 4 z B20 szkło zwykle z Ali za 2$ z tą barwioną ramką.
Problem rozwiązał tak:
Trzymasz telefon w lewej ręce, kciukiem trzymasz przy krawędzi szkło, z prawej strony przy guzikach paznokciem podnosisz szkło aż tęcza zniknie, puszczasz paznokciem i dociskasz spowrotem. Tęcza znikła, kilka dni się nie pojawia.
Spróbuj, co ci szkodzi.
  • Odpowiedz
  • 0
@PaulStone Coś podobnego już próbowałem tzn przyssawką od wieszaka ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak przykleiłem i odciągnąłem szkło na srodku to plama znika ale po dotknięciu zaraz się pojawia. Krawędzi nie odklejałem może spróbuje tylko gorzej jak szkło w tym miejscu nie będzie sie chciało trzymać.
  • Odpowiedz
  • 0
@W_Heisenberg No ja kupiłem to szkło za twoją poradą(etui też). Jest super tylko myślałem ze da sie pozybyć tej plamy ale jak nie to trudno. No nic Dzieki Wszystkim za pomoc.
  • Odpowiedz
  • 0
@W_Heisenberg Tak nillkin frosted, no naprawde super to pasuje do siebie boki chroni przed zadarciem się szkła. A no i dużo pewniej sie go trzyma bo sam tel jest jak dla mnie bardzo śliski.
  • Odpowiedz