Wpis z mikrobloga

#aliexprees #januszebiznesu #goldway

Widzę że wszędzie polecany jest sprzedawca goldway. Sam brałem od niego już 5 tel zawsze było Oki. Dopóki na moim redmi 3s pojawiła się plamka żółta Plama. Goldway nie odp napisałem na czacie do supportu aliexpress dopiero odp na wiadomość. Odpisał że Plama nie przeszkadza i może wymienić w w ramach gwarancji za 50 USD ponieważ telefon miałem ponad 7 dni ;). Napisałem na forum tel china gdzie jest przestawiciel ludzie pisali ze takie coś gerbest wymienia za darmo w ramach gwarancji wina kleju. Sony Apple również na forum miui znalazłem wątek gdzie Oby też naprawilo to w ramach gwarancji. Skontaktowałem się z przedstawicielem goldwaya w Polsce. Zaproponował wymianę w Polsce Ekran 100 zl plus wymiana 60. Tak zrobiłem jednak koszt wyniósł mnie 200 zł umówiliśmy się że koszty podzielimy na pół. To mój jedyny tel nie było mi na rękę czekać 3 miesiące na naprawę plus pewnie bym musiał zapłacić wat. Co kompletnie było nie opłacalne z dnia na dzień Plama robiła się większą i coraz ciemniejsza z jasnej żółtej zrobiła się brązowa. Gdy wymieniłem ekran napisałem do przedstawiciela że nie jednak nie mogę mi zwrócić pieniądzy w zamian mogą dać 3 Usd zniżki na następne zamówienie ;-) Nie chce by post została odebrany jako żal tylko chciałem pokazać jak wygląda gwarancja dodam że tel ma koło 10 miesięcy. Gdyby to była polska skorzystał bym z rękojmi niestety w chinach to nie działo. Utwierdzilo mnie to w przekonaniu że jak kupować tel to lepiej w sprawdzonych sklepach jak np
gerbest czy banggod
FuriousPredators - #aliexprees #januszebiznesu #goldway

Widzę że wszędzie polecany j...

źródło: comment_RBEAgGRl2F5fM0L58A1WmUZdMXciYNUg.jpg

Pobierz
  • 3
@NH35: U mnie raczej przegrzanie robił jako GPS w uchwycie samochodowym 30 minut i pojawiła się Plama. Dużo ludzi z tego co czytam ma ten problem jakiś słaby klej ewidentnie wada fabryczna w Polsce nie ma aż takich upałów jak np w Chorwacji czy Australii :-)