Wpis z mikrobloga

Dobra mirki, kto jest za tym by utkać ryja potężnemu streamerowi? (Zaznaczam, że NJE jestem od patofonixa, po prostu zdenerwowała mnie akcja szkalowania tego lokalu - rozumiem, że mogli go potraktować źle, ale od razu korzystać ze swojej "władzy" i niszczyć komuś renomę?) Poszukuję szotów, które będzie można podesłać właścicielowi w tej sprawie, aby mógł to wykorzystać na drodze prawnej. Nie bądźcie obojętni - nie pozwólcie grubasowi niszczyć życia zwykłych ludzi.

Swoją drogą, pomagając grubej rybie, sprawicie, że dymy będą większe,a chyba o to chodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical #grubaryba
  • 8
  • Odpowiedz
@Niedostalemwcalebana: Po pierwsze nie traktowalbym tak klienta prowadząc własny biznes. Po drugie. Nie korzystalbym z jakiegos #!$%@? portalu, gdzie wiem, że są z nim problemy. Po trzecie nie robilbym oswiadczenia na FB łamiąc czyjeś prawa tylko po prostu wyłączyłbym mozliwosc oceniania restauracji na FB. Proste jak #!$%@? ale jak widze nie dla wszystkich. Ryba nic nie straci na tej akcji, a nawet zyska. Ta cala akcja juz nie istnieje, na profilu
  • Odpowiedz