Wpis z mikrobloga

A ja tam mam gorącą nadzieje, że grubemu sprawa z tą smażalnią nie ujdzie na sucho. Głównie za jego zachowanie. Uważa się za kogoś lepszego ("gdyby zadzwonił jakiś zwykły człowiek"). Nie dociera, że wina leży po stronie pyszne.pl - które swoją drogą nie zamierza go okraść. Zwyzywał smażalnię od oszustów, a z niego taki orędownik prawdy, że jak na streamie mówi dzień dobry, to patrzę przez okno, by się upewnić czy aby na pewno mamy dzień. Ciągle obraża innych, a sam jest życiową #!$%@?ą. Nie potrafi nic zrobić samemu, zasłaniając się tym, że musi podłączyć kamerę itd. Odgrażał się matce, że zamontuje zamek i ją zamknie w pokoju. Taki #!$%@?. On sobie z podstawowymi czynnościami życiowymi nie radzi, a co dopiero z czymś takim. A ta jego świeca... Prawie swój żywot zakończył przy próbie jej wykonania. Sam wcześniej życzyłem mu dobrze - do czasu, kiedy ego #!$%@?ło mu poza naszą atmosferę. #danielmagical
  • 3
@deZZed: Dziękuję bardzo ;) wcześniej nie udzielałem się w tym temacie prawie w ogóle, ale jak widziałem dzisiejszą akcję to musiałem się przejść po takiej dawce głupoty. Ten człowiek naprawdę myśli chyba, że jest kimś, ze robi tyle dobrego i jest nietykalny. Najlepiej wychodzi mu #!$%@? i użalanie się. Gdyby mojemu bratu groził bidul, to sam nałożyłbym prohibicję na siebie i resztę domowników. No ale nie, kretyn kupił 10 piw na
@danielmagical to o Tobie. Ogarnij się, bo tracisz wszystko głównie przez siebie. Dostałeś mega szanse, zarobiłeś kupe hajsu - ale ty zamiast wykorzystać szansę, to wolałeś dalej alkoholizować siebie i matkę. I nie zrzucaj winy na nią, bo owszem - matce-alkoholiczce nie pomożesz, jeżeli sama tego nie chce, ale Ty nawet nie próbowałeś. Wręcz przeciwnie, pomagasz się jej staczać. Gratuluję!