Wpis z mikrobloga

@selawi: Chodzisz w dziurawych skarpetach, jesz gumki z ołówka.

A teraz napisz ładnie zdanie, bo nie wiem o co chodzi.

więc bóg jest Jest w tobie w twoich zasadach postępowaniu


Jakiś pseudo filozoficzny bełkot? Mówiąc o bogu mamy na myśli jakąś nadprzyrodzoną istotę ze świadomością.
  • Odpowiedz
@alkan

Plakat bezsensowny, bo 75% kobiet nie dokonuje aborcji.

Biorąc pod uwagę, że ochrzczonych w Polsce jest wg szacunków ponad 87-93% osób, a kobiet dokonujących aborcji około 25%, to wychodzi na to, że:

- Wśród osób nieochrzczonych jest podobny odsetek chorujących na raka, co wśród nieochrzczonych

- Wśród kobiet dokonujących aborcji jest 12-krotnie (!) wyższy odsetek chorujących na raka
  • Odpowiedz
@alkan

Jak masz jakieś konkretne pytanie dot. mojej wypowiedzi to je zadaj bardziej wprost.

Zauważ, że ja w ogóle nie odnoszę sie tutaj do kwestii prawdziwości danych na drugim plakacie (które bardzo możliwe, że są wyssane z palca, jak słusznie zauważył @Pawu1on), tylko do nietrafionej analogii i niezrozumienia statystyki przez autora plakatu z Chazanem.

Autor plakatu z Chazanem nie krytykuje owych 80%, tylko próbuje obśmiać drugi plakat stosując błędną analogię.

-
  • Odpowiedz
poziom drwiny na poziomie 14 latka


@asasello: Czyli i tak zbyt dojrzały w stosunku do wyjściowej sytuacji, w której ktoś kupuje bilbord, na którym bez żadnych naukowych podstaw (a raczej wbrew nim) twierdzi, że aborcja powoduje raka. Takich idiotyzmów nie należy tłumaczyć, je należy obśmiać.
  • Odpowiedz
@alkan:

Czy piętnujemy kobiety, które dokonały aborcji? NIE

Naszym celem jest zwrócenie uwagi na tę zależność psychosomatyczną u samych kobiet, które aborcję mają za sobą oraz ukazanie jej tym, które się wahają. Uważamy, iż fakt zabicia własnego dziecka nie może być i nie jest obojętny dla zdrowia kobiety. Towarzyszy mu zawsze poczucie winy i wiele innych objawów nazywanych syndromem postaborcyjnym. Istnieje wiele sposobów, aby pomóc kobietom, które zdecydowały się zabić poczęte
  • Odpowiedz
Bóg istnieje trzeba wierzyc a modlić sie można na swój sposób


@selawi: Z tysięcy bogów którzy "byli" w histori ludzkości akurat ten obecnie, w którego akurat ty wierzysz to akurat ten jedyny który istnieje. No fakt trzeba mieć silną wiarę żeby akceptować coś tak nieprawdopodobnego :)
  • Odpowiedz