Wpis z mikrobloga

@Variv: Na spotkania z przywódcami państw bloku wschodniego za komuny też organizowano wycieczki. No i porównywanie przyjazdu przywódcy religijnego do przyjazdu "zwykłej" głowy państwa jest moim zdaniem słabe.
  • Odpowiedz
  • 1
@Variv: Na spotkania z przywódcami państw bloku wschodniego za komuny też organizowano wycieczki. No i porównywanie przyjazdu przywódcy religijnego do przyjazdu "zwykłej" głowy państwa jest moim zdaniem słabe.

@Kempes Ja tam się staram wszystkich traktować równo. Przywódcy religijni nie mają u mnie specjalnych względów to porównuje (choć papież to tez głową państwa ). Jest tyle patologii w obecnym rządzie i pis, że jest się czego czepiać. Z mojej perspektywy jakieś wycieczki
  • Odpowiedz
@Wiszon: Ciekawe, że w Wolnej Polsce po '89 to pierwszy przypadek organizowania wycieczek, jakże najbardziej dobrowolnych, na spotkanie z glowa innego państwa. Ciekawe jak pani poseł spojrzy na swojego asystenta, który nie pojedzie na tę dobrowolną wycieczkę ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 0
@Kempes Jeśli kto jest jakoś związany politycznie to kwestia dobrowolnosci przy imprezach politycznych jest dyskusyjna. Trochę jak z wiecami politycznymi. Niby dobrowolne ale jednak ktoś na nie przyjść musi.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kempes Możesz nie przez pis bezpośrednio . Ale impreza polityczna zdecydowanie. Trump przecież tu prywatnie na wakacje nie przyjechał. Dla mniej na razie to takie czepianie się na siłę. Co innego jak w TVPis po wizycie będą trabic jak to Polacy lubia Trumpa bo takie tłumy były (a pewnie tak będzie ) - wówczas będzie można im organizacje pielgrzymek wytykać. Na razie to dla mnie przedwczesne.
  • Odpowiedz
@Variv: Po pierwsze, zwożenie przez partie rządzącą autokarami aktywu z prowincji, by klaskał gościowi jest żenujace. Jeśli nie widzisz dlaczego, nie będę tłumaczyć. Po drugie, co ta Fundacja Inicjatyw Młodzieżowych? Współfinasuje czysto partyjną imprezę jako 'inicjatywę młodzieżową'? Po trzecie i najbardziej interesujące, zobaczymy, jakie środki zostaną zastosowane, by wywalić z zasięgu oka Trumpa i oficjeli PiS nieprawomyślnych. Wiele wskazuje na to, że mamy do czynienia z powtórką miesięcznic - impreza państwowa
  • Odpowiedz