Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do mirków spod tagu #rower Przymierzam się do kupna roweru typu cross dla siebie i swojego różowego (wcześniej myślałem o trekkingowym ale zdecydowałem że bardziej zależy mi na sprzęcie niż bagażniku czy dynamie). Jezeli chodzi o rowery to moja wiedza jest znikoma. Budżet jaki chcę przeznaczyc na jeden rower to ok 2000zl. Dla różowego myślałem o damskiej ramie. Znalazłem coś takiego ale kompletnie nie wiem jakie są opinie o tym sprzęcie: http://rowerykands.pl/sklep/rowery/kands-avangarde-28-model-2017/
Nie wiem też czy lepiej wybrać nowy model czy coś używanego. Rowerem chcę jeździć na codzień po mieście jak i weekendami po lasach/wiejskich ścieżkach ale także raz na jakiś czas uderzyć w dłuższy dystans. Z gory dzięki za pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rowery #kiciochpyta #pytanie
  • 4
@CoNaObiad: Kands jest dobrym wyborem. Możesz również spojrzeć na Lazaro Elitary V3 i Eries Cross. W zasadzie wszystko powinno być na podobnym osprzęcie. Kands i Lazaro mają duże ramy, przed zakupem poczytaj/zapytaj żebyś później nie wymieniał ( ͡° ͜ʖ ͡°)