Wpis z mikrobloga

@kacper1302: siedziałem na nim. Gabarytowo jest naprawdę duże i ja mając 185 cm siedziałem naprawdę wygodnie. Wady? Gość kupił go z uszkodzoną lampą i nowa kosztowała 1500 zł
@kacper1302: Z plusów. Gabaryty, jest na prawdę duży i masywny. Fajnie się prowadzi, jeździłem kilkoma chińskimi rometami i nim się całkiem inaczej jeździ. W miarę precyzyjna skrzynia biegów. Dzięki szerokim oponom świetna przyczepność tylko przy ostrych zakrętach trzeba się bardzo nisko układać. Duży zbiornik paliwa, na jednym zbiorniku można przejechać ok 500km przy spalaniu 3.2/3.3l bo tyle właśnie mi pali. Osiągi są w miarę, jednak motocykl zaczyna żyć powyżej 7tyś obrotów.
@kacper1302: To jest norma, jak ktoś mówi że takie motocykle jadą po 120 na prostej to opowiadają bajki. Nie jest zablokowany, one tyle jeżdżą... Powiem więcej, te motocykle jadą 120 na prostej tylko osobom co ich nie posiadają :) Więcej niż stówa na prostej nie ma opcji. Poza tym 15KM na 170kg wagi to wcale nie tak dużo
@bodekbb1: @bodekbb1: Owszem masz rację, tyle że ja mam po 1 dodaną przednią szybę, po 2 motocykla używam turystycznie. Jak się położę to na obwodnicy spokojnie dam radę te 110 utrzymać ale muszę wręcz leżeć na zbiorniku (No i przy 110km/h kończą mi się tzw bezpieczne obroty). Vmax przy normalnie jeździe, wygodnej, wyprostowanej w każdym razie u mnie kończy się na 95-100. (Mowa o prostej drodze)