Wpis z mikrobloga

#prawojazdy
Mirki, jest pytanie. Załóżmy, że byłem u lekarza po zaświadczenie, w urzędzie po PKK. Byłem w szkole jazdy rozeznać się co i jak, i facet mi mówi, że do egzaminu teoretycznego mam się sam przygotować. Na zdaszto lub prwaojazdy360. W każdym razie moje pytania brzmią:
1. co jeszcze polecacie do takiej samodzielnej nauki?
2. jak poznać, że już umiem, i mogę spokojnie iść na egzamin? (w sumie trochę głupie pytanie xd)
3. czy muszę już do tej szkoły jazdy się zapisywać jak się nauczę i będę chciał zdać? czy można to jakoś oddzielnie?
4. i tak się będę musiał zapisać na jazdy próbne/przygotowanie do egzaminu praktycznego, podobno 30 h - gdzie i z kim jest ten egzamin praktyczny?
  • 4
  • Odpowiedz
@Zacny_Los:
1. Tylko testy, chyba że masz zbyt dużo wolnego czasu to możesz kodeks lecieć cały.
2. Jak na różne testy z różnych źródeł zdajesz to powinno wystarczyć.
3. Teoretyczny zdajesz w wordzie dopiero po odbyciu kursu. Chyba że mówisz o wewnętrznym to szczegóły już ustalasz ze szkołą jazdy w której prawko robisz.
4. j/w
  • Odpowiedz
, i facet mi mówi, że do egzaminu teoretycznego mam się sam przygotować. Na zdaszto lub prwaojazdy360.


@Zacny_Los: Lol przecież obok 30h praktyki na kursie jest 30h ("lekcyjnych") teorii.
  • Odpowiedz
Lol przecież obok 30h praktyki na kursie jest 30h ("lekcyjnych") teorii.


@josedra52: Tu jest napisane, że można się samemu przygotować z teorii i zdać od razu w WORDzie.
Chyba nie będzie problemów, jak pójdę do szkoły tylko na praktykę?
Na razie będę się uczył teorii, a jak z egzaminem (czy do szkoły, czy od razu do WORDu to jeszcze nie wiem).
  • Odpowiedz