Wpis z mikrobloga

Mirki trzymajcie kciuki zaraz będę miał rezonans głowy i okaże sie czy jestem poważnie chory
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pkub: W zeszłym roku też miałem podejrzenie sm, mrowienie i drętwienie prawej nogi, odczucie bycia jak pijanym itd rezonans prywatnie, wyniki po dwóch dniach. No ale w mózgu czysto. Wyszło na to że przez niedaną dietę r--------m sobie hormony plus wypłukałem z mikroelementów i witamin. 3 miesiące wracanie do zdrowia po suplementacji. Stresu nie polecam nikomu.
  • Odpowiedz
@Sagitarius: dzięki mireczku za info. Ja od 2 tygodniu się suplementuje wszystkim co sie da. Ale stres jest piekielny doszło do tego, że dostałem napadów nerwicy i nie odczuwałem nawet głodu więc 4 dni praktycznie nic nie jadłem.
  • Odpowiedz
@pkub oprocz rezonamsu glowy zrob rezonans odcinka szyjnego i tego odcinka miedzy lopatkami to da ci dodatkowa wiedze czy sm czy np. Bolerioza lub inne choroby..
  • Odpowiedz
@pkub: @konik19: Jak rezonans wyjdzie czysto to zrób jeszcze test na boreliozę western Blot, najdokladniejszy. I podstawa dobry neurolog, mój już po paru ćwiczeniach i odruchach stwierdził że to nie sm ale bez rezonansu 100% pewności nie da. No i miał rację.
  • Odpowiedz