@GoldTipster: Jakies uzasadnienie? Po drugie taki kurs w takim meczu to żadne value, Chile to jednak nie ten kaliber co Niemcy (tak wiem rezerwy, aczkolwiek te rezerwy są lepsze od 95% reprezentacji na świecie).

Analiza od tego samego typera:

Germany and Chile will meet in Saint Petersburg on Sunday for the Confederations Cup title. Neither team has ever appeared in a final in this competition, but the two teams played a 1-1 draw last week before both advanced to the semifinals.

Germany, the youngest team in Russia this summer, dismantled Mexico 4-1 on Thursday to advance. Chile, the
@GoldTipster: Czyli jedyny jego argument to średnia wieku piłkarzy. Ponadto sam wspomina o tym, że Niemcy mieli więcej czasu na regenerację. Myślę, że najrozsądniejszym typem będzie remis do połowy albo zwycięstwo Niemiec po 90 minutach. Aczkolwiek co do drugiego typu nie przesadzałbym ze stawką. Czekam na kontrargumenty ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°). Pozdrawiam.
@fiasco: Nadal nie do końca chyba rozumiesz. Typ podałem chociażby w celu sprawdzenia, że mam rzeczywiście dostęp do Pana kryjącego się pod pseudonimem MFBetting. Każdy typ jest propozycją. Możesz go grać lub po prostu nie grać. Może typ da Ci coś do myślenia i np. nie przewalisz fortuny grając na Niemcy?
@fiasco: Oglądałem mecz. Nie dość, że fatalną bramkę stracili (w naprawdę żałosny sposób), to jeszcze nie potrafili strzelić na pustą bramkę. No nic, typ dobry i nadal ufam typerowi MFBetting.