Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak was, ale mnie to co odpier*lal #rafonix wcale nie śmieszyło. Porównując to do dymów u #danielmagical widać kto jest większą patologią i nie potrafi nad sobą zapanować. Nie rozumiem gimbów, którym podoba się zachowanie jakie prezentuje #rafonix u niego od dawna można było zauważyć poważne zaburzenia psychiczne. Mi się wydaje, że boi się tego powrotu do gnojenia go (jak było w ośrodku) i stara się za wszelką cenę zwrócić uwagę na to jakim on jest "zadymiarzem".
A wy jak uważacie ?
  • 6
@Userski95: Rafonix od roku nie był pijany i wyglądał jak wściekły, zerwany z łańcucha pies. To nie były dymy tylko żenada. Daniel zachowuje jakiś umiar, nawet robiąc z siebie kretyna.

Poza tym co do Daniela każdy jest przystosowany do dymów, a Rafonix był grzeczny i udawał kogoś innego nie pijąc. Bestia wyszła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Userski95: Czy ty na powaznie uwazasz ze u daniela dzieje sie mniejsza Patologia ? Nie wiem czy zdajesz sobie sprawie ale to tylko rozrywka a my ogladamy to co nam ja zapewnia i wiekszosci mamy w dupie bohaterow danego serialu bo to tylko postac z internetu z ktora sie nie waziazemy.Wracajac do Patologi Ci dwaj panowie sa obaj siebie warci i obaj reprezentuja identyczna patole.