Wpis z mikrobloga

Wyglada na to ze jeden arkusz excela bedzie trzeba zrobic od podstaw bo cos sie popieprzylo i nie wiem juz co tam sprawdzac. Moze ktos cos doradzi.

Na arukuszu z wynikami sprzedazy, gdzies w okolicy 100 wiersza jesli tabelka na jakies 20 wierszy, tabelka ma liste firm z jakimi mamy umowy i w kolejnych kolumnach jak czesto byl kontakt od nich (dane zbierane z dni ktore sa na kolejnych tab)
(1 tab = 1 dzien) Mam nadzieje ze nie mieszam - tab = kolejny arkusz w tym samym pliku excela.

Formula to vlookup i indirect uzyte zeby zczytywac dane z odpowiednich tabow.

Wszystko smiga jak powinno do 110 wiersza, a od 111 do ostatniego 120 wywala blad N/A dla wszystkich dni.
Dane do sciagniecia oczywiscie sa. Zrobilem sprawdzenie formuly krok po kroku i nic, wywala N/A w wyniku. Formula skopiowana z wiersza 111 do 110 wyswietla dane.
Sprawdzilem formatowanie - wszystko ok. Uzylem error detectora - bez rezultatu.
Nie wiem gdzie dalej szukac, ale jak mysle ze zwala do na mnie i przyjdzie mi to odbudowac to mnie skreca.
Dzialalo wczesniej na 2007, teraz otwarte na 2016.

  • 4
@Bratek: najprostsze rozwiązanie - zrób kopię, usuwaj wszystko co nie jest potrzebne by zaprezentować błąd, o którym piszesz, jak będzie minimum, to usuń wrażliwe dane i pokaż plik. Możliwości są generalnie 2:
- plik jest uszkodzony
- nie widzisz jakiejś oczywistej przyczyny
Postępując tak jak napisałem albo sam znajdziesz przyczynę, albo uzyskasz pomoc. Bez tego raczej trudno będzie pomóc, bo nikt nie siedzi przed Twoim monitorem.
@jotpol: nie, nie odwolanie cykliczne, ale dzieki Ci bo wlasnie teraz rzucilem okiem i znalazlem, spieprzony byl range, zakres dolny byl zbyt maly (223 zamiast 233). Kuzwa jedna cyfra!

Miales racje @brak_nicku z tym ze to pewnie oczywista przyczyna.

Dzieki za wsparcie!