Wpis z mikrobloga

@Nunusik: @Unbeliev: To co się dzieje to jest dramat. Ceny poszły w górę w stosunku tego co było kiedyś. Wprowadziło się tu wiele firm, za nimi ludzie. Jest popyt na wynajem. No i teraz za puste mieszkanie, gdzie są #!$%@? ściany i niski standard ludzie chcą wór hajsu. Rozumiem, że każdy chce dorobić, ale bez przesady.
@marcu56: Ciężko mi się do tego ustosunkować, mieszkałem w centrum i obecnie na Podgórzu. Jak przeglądałem oferty mieszkań to najlepsze były na Woli Duchackiej, ale gdzie to jest.. :D
@rskk: Kawalerka / 2 pokojowe (jednosobowe pokoje). Mniej więcej 30 do 40 m.kw. W sumie znalazłem mieszkanie ale jak się okazało właściciel da znać po tym jak zaprezentuje mieszkanie wszystkim chętnym. Dziwne podejście, bo w kilku miejscach, gdzie byłem umówiony na oglądanie mieszkanie szło na wynajem pierwszej lepszej ekipie wg kolejności zgłoszeń u właściciela.
@Nunusik: też mam problem ze znalezieniem czegoś w normalnej cenie i w normalnych warunkach... :/ jakbyście wiedzieli o jakimś fajnym 1-os. pokoju w okolicach Grzegórzeckiej- Alei Pokoju, to dajcie znać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@estetka @kajurt @MasterSoundBlaster w sumie to jakby się tak postawić na miejscu właściciela to też nie chciałbym patoli np na mieszkaniu, ale taki właściciel nie przeczyta typa w 15 min na oglądaniu. Teraz nie wiem czy szukać dalej. Casting bardziej zrozumiem na współlokatorów, bo trzeba z nimi mieszkać.