Wpis z mikrobloga

@CrazyIvan: No i generalnie fajnie wypada nowa oferta nju mobile - 29 zł za nolimit z MMSami i 10 GB internetu (po 6 mc stażu masz 20 GB, później rośnie jeszcze bardziej). Abonament, ale umowa jest na czas nieokreślony.
@CrazyIvan: jak złożysz wypowiedzenie to sami z boku zadzwonią i zaproponują coś. Mi oferowali za 30zł nolimit sms i rozmowy + 10gb internetu na 2 lata (chociaż ta oferta faktycznie może być na czas nieokreślony). Wczoraj ugadałem abo 25zł nolimit z 7gb internetu na czas nieokreślony.
@CrazyIvan @Fokk : Przeszedłem z njumobile do a2mobile jakiś niecały miesiąc temu. W nju bardzo przeszkadzało mi to że ich internet na infrastrukturze Orange działa bardzo słabo. Często zasięg miałem pełny a strony się nie wczytywały a ponadto ping w wielu przypadkach też słaby. Na plus mogę powiedzieć że mają bardzo dobra obsługę w formie chat online, oraz ogarnięta stronę bo po zalogowaniu masz dostęp niemal do wszystkiego ( ͡° ͜
@CrazyIvan: Jeśli rozglądasz się za pre-paidem, to polecam Ci Plush’a. W naszej najnowszej taryfie „Nowy Plush” za 25 zł masz no limit na rozmowy/SMS/MMS + Internet 10 GB (w tym bezpłatny transfer w ramach: FB, Messenger, Instagram, WhatsApp). Dodatkowo za przeniesienie numeru otrzymujesz na to rabat 50% (przez 3 m-ce) dzięki czemu wspomniany pakiet kosztować Cię będzie jedyne 12,50 zł. Poza tym możesz włączyć inne bonusy jak np.: „5-te doładowanie