Wpis z mikrobloga

@Ibuygou: Cześć! Kupiłem od Was jakiś rok temu Redmi 3 i wszystko na nim było ok. Od jakichś dwóch tygodni jednak jest tak, że co jakiś czas dostaje bzika i zaczyna się sam z siebie resetować. System wstaje, wszystko spoko. Tylko po chwili sam nagle robi reset i tak w kółko. Kiedy to się zaczęło pierwszy raz, odkryłem, że także nagle przestał się ładować z gniazdka ładowarką. Naładował się jednak z komputera. Próbując po szybkim googlu zaradzić problemowi zrobiłem mu update do najnowszego MIUI Polska (8.6) Zmieniłem ładowarkę i ładuje się ok, natomiast problem z resetami nie ustał. Czy to może być coś z baterią? Czy też może z systemem? Może jeśli nie wiecie, to jakiś inny mirek jest specjalistą i się wypowie?
#xiaomi #redmi3 #kiciochpyta
  • 6
@tomano Spróbuj wgrać global dev przez edl a potem miui polska(jeśli chcesz, bo zauważyłem, że global dev lepiej chodzi). Jeśli po tym problem nie ustąpi to będzie to wina hardwaru.
@tomano siema. Ostatnie co możesz zrobić sam to wgrać na nowo system, warto sprawdzić dla oszczędności czasu :)

Jeśli jednak chciałbyś zgłosić usterkę, to musisz pisać na support@ibuygou.com po ang opisując usterkę, przesłać relację foto/video, podać swoje dane i swojego zamówienia, czekać na odpowiedź.
Każda usterka musi zostać zgłoszona na support. Możesz również wspomnieć o tym że jesteś z UK, i może będziesz mógł wybrać który serwis Cię w EU bardziej interesuje,
@Ibuygou Pewnie jeśli już to Barcelona. Ale zauważyłem że jeśli nie pozwolę mu się rozładować do niskiego poziomu i trzymam go powyżej 30-40% to działa. Więc może będzie ok i dociagnę na nim do do następnego smartfona może w nowym roku... Jak będzie źle to napiszę im. Mam 2 lata gwarancji tak?