Wpis z mikrobloga

Co ci ludzie mają w głowach. Włażę sobie nieraz na filmweb, poszukać jakiegoś filmu na wieczór. Często włażę też w komentarze coby zobaczyć rozbieżność ocenową. Ktoś sobie napisze, że mu się film spodobał :

Dla mnie rewelacja. [...] Nie tylko doskonały pomysł na fabułę ale przede wszystkim świetna jego realizacja. Doskonale dobrani aktorzy.

a poniżej rozróba xD :

Quasi inteligentne kino dla mas, które dzięki takim produkcjom mogą się poczuć nieco bardziej wyjątkowe.

[...] idealnie na wyobraźnię chłopa małorolnego.

Jedyną żenadą jest twoja kondycja intelektualna.

Mniejsza o tytuł, bo faktycznie każdemu może się co innego podobać, wiadomo. Może to akurat domena sci-fi, że tam nieraz dużo dziur bywa i niektórych to drażni. Dziwi mnie tylko, że nie można jakoś po ludzku podyskutować skoro już się znasz(?) - tylko do od razu do oczu bo ktoś ma inne zdanie. Byle zapiekło, masakra.
#film
  • 5
Młodzi stali się, za powszechnym przyzwoleniem, agresywni i wulgarni. Zgadzam się.

Odnośnie subiektywnej oceny filmów. Powiem Ci, że śledzę ten tag i polecane na Wykopie filmy budzą mój entuzjazm i aprobatę niezbyt często. Właściwie - dość rzadko.
Pozdrawiam