Wpis z mikrobloga

@strikingsurface:
DATA-NET raz polecial ze mna w kulki - nie wywiązali się na czas gdy wzieli sie za instalacje do biura.
ZETO - wspominam dobrze
CITYNET - najlepsze.. do tej pory używam 50zł za pakiet.. jak kupowałem miałem 25Mbps.. teraz mam 300 :] cały czas podnoszą te prędkości na ile mogą.. bez podnoszenia kosztów... ale chyba dostarczają tylko kablem. http://www.citynet.rzeszow.pl
  • Odpowiedz
@trance: tak jak wyżej - od wielu lat mam citynet i sobie chwalę. Zaczynalem jak mieli w ofercie 1 megabit, a teraz w tej samej cenie mam 300 za 49,20 zł. Nie pamiętam kiedy ostatni raz była awaria, wszystko chodzi elegancko i z tego co widzę na ich mapie to powinieneś się załapać na internet od nich, ale przedzwoń i się dowiedz.
  • Odpowiedz
@trance: ja posiadam z DATA-COM na Granicznej, światłowód 50/15mbps za 25zł, a za udostępnienie posta na fejsie jest gratis jeden pakiet wyżej NA STAŁE ( ͡º ͜ʖ͡º) nie zacina, polecam serdecznie!
  • Odpowiedz
  • 0
@trance po drugiej stronie sikorskiego korzystalem z radiowki skyware i nigdy nie bylo problemow, teraz mam swiatlowod od nich i tez jest ok
  • Odpowiedz