Wpis z mikrobloga

@alWdIjJpz18nHw: a tak ogólnie to przez ostatnie 14 lat mogę zliczyć na palcach u jednej ręki nie korzystanie z komputera przez okres dłuższy niż 24h.
Nie mam nic innego do roboty.. miałbym dzieci żonę to zawsze byłoby jakieś zajęcie.. tak to co ? w ścianę mam się patrzeć ?
@r5678: Ja sobie rowerem po świecie jeżdżę :P

edit: Czasem też pieszo + komunikacja. Ale odkrycie hobby zajęło mi z 10 lat.

edit2: Przez 10 lat szukania trwałego hobby było próbowanie innych rzeczy, to też zajmowało czas. Polecam.
@r5678: nie pamiętam czy kiedykolwiek od czasów podstawówki gdy jeszcze się jeździło na kolonie miałem taki długi czas bez myszki w ręku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@alWdIjJpz18nHw: sporo osób musi korzystać z komputera w pracy, więc chyba jedyna szansa na brak myszy w ręku to jakiś urlop na #!$%@? i hobby zamiast marnowania czasu przed kompem w domu nie ma tu nic do tego
@wysuszony: Pracuję przy kompie w domu i na wyjazzdach czasami po 40 godzin na dobę () Do tego jedno z hobby w postaci grania w gry, dużo () Ale szczęśliwie udaje mi się wygospodarować w ciągu roku 2, 3 razy po parę tygodni na jakiś wyjazd. Niby telefon wtedy mam ze sobą, ale to się nie liczy (