Wpis z mikrobloga

@vorio: spytaj pani Doroty co niby ma "chęć nieodpartej pomocy" z #!$%@? komuś roweru i domaganiem się wina za oddanie nie swojej własności...
  • Odpowiedz
@Morf: Mam w głowie co najmniej kilkadziesiąt rzeczy, które chcę jej napisać, jednak muszę być ostrożny bo jednak czyta to pół osiedla i słabo byłoby wyjść na chama i gbura więc się hamuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Dzwoniłem na policję z pytaniem czy było zgłoszenie kradzieży, aby pomóc komuś kto prawdopodobnie tego roweru szuka, niestety nikt tego nie zgłosił. Pan policjant po usłyszeniu historii nadgorliwej sąsiadki uśmiał się i skwitował 'niech uważa żeby do sądu nie trafiła' ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chyba nic więcej nie mogę zrobić
  • Odpowiedz
@vorio: to chyba prawda, że jak w Polsce zostawisz okulary przeciwsłoneczne o wartości 8 zł na ławce w parku to po 30 sekundach nie masz po co wracać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@vorio: też mi się kiedyś zdarzyło znaleźć niezabezpieczony rower, na uczelni i zanosząc go na portiernię najbliższego budynku żeby tam poczekał przez myśl mi nie przeszło że jestem złodziejem :/
  • Odpowiedz