Wpis z mikrobloga

Cześć Mirasy, w lutym zarezerowaliśmy sobie ze znajomymi wycieczke do #egiptu - to było jeszcze przed całym zamieszaniem z Magdą Żuk. Obecnie każdy komu powiemy że lecimy tam, bardzo nam odradzają i mówią że to niebezpieczne itp. Jednak z racji tego że zawsze staram się trzeźwo myśleć, nie wydaje mi się żeby w Egipcie nastąpiły jakieś gwałtowne zmiany i wzrost zagrożenia. Takie sytuacje się zdarzają i na pewno zdarzały się wcześniej, a to że sprawa jest mocno medialna to wszyscy srają po gaciach i uważam że w tej chwili bardziej niebezpiecznym jest wycieczka do londynu/paryża niż tam.

A wy pojechalibyście? Co na tą chwilę myslicie o Egipcie? Wyjazd do miejscowości turystycznej - Hurghady.

#egipt #wakacje

Egipt na wakacje 2017?

  • Tak 44.1% (15)
  • Nie 55.9% (19)

Oddanych głosów: 34

  • 8
A wy pojechalibyście?


@Pan-Zly: tak, jadę za lekko ponad tydzień do Marsa, jeżdżę co roku od ponad 10 lat w różne miejsca Egiptu, główny powód nurkowanie i czy Hiszpania czy Grecja nie da mi tego co jest w morzu w Egipcie, po powrocie chcę zrobić wpis o Egipcie i o tym co ja o tym myślę i o wakacjach tam bo przy okazji ostatniej akcji dość spore #!$%@? wylało się na
Hurghada bardzo w porzadku nie wiem o co chodzi koledze


@skun1: za głośno, za dużo ludzi i za dużo ruskich, preferuję cisze (najlepiej daleko od cywilizacji) i spokój dlatego staram się kierować do miejsc typu Marsa Alam w ostateczności Safaga, Makadi Bay
ruscy sa wszedzie


@skun1: ojj nie wszędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podobno piekne plaze.


to zależy gdzie, marsa ma to do siebie że przy wielu hotelach musisz pokonać pomostem ponad 300m aby dojść do morza