Wpis z mikrobloga

@knopers1209: Tak, i to jeszcze przy przyponie do 4kg i wydaje się, że dobrze ustawionym hamulcu. Prędzej powinien strzelić przypon, a nie wyprostować się hak. Dlatego strasznie byłem zły na ownera. Pewnie jakaś chińska stal ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@przebrzydlak: dziadek wędkował 50 lat, tata wędkuje ponad 50 lat, ja wędkuje ponad 20 lat. Nikomu nie zdarzyło sie jeszcze, żeby na rybach hak zawiódł w ten sposób. Myśle, że podciął bym sobie żyły gdyby mi sie coś takiego przytrafiło. Jest to ewidentnie Twój błąd i wymiociny zalewają mi oczy gdy czytam te bzdury w internecie, że zawiodły haki.
Nie bierz tego do siebie oczywiście, miałem kiepski dzień i musiałem
  • Odpowiedz
@hasek34 ja wróciłem do chaty bo na ul do wody nie idzie rzucic; (
@przebrzydlak ale ta chińska stał jest spoko bo ściągam haki z chin sobie i są ok
@knopers1209 na dziadka i ojca bym bardzo nie patrzył bo żyłki poszły mocno do przodu. A jeśli miał przypon 4 kg to ewidentnie cos było nie tak z hakiem. Albo źle dobrany albo zwyczajnie słaby. Także wiesz zluzuj gumkę
  • Odpowiedz
@knopers1209 ale zaś tu debilizmu nie ma. Jeśli nie był to klasyczny druciak na lekkie lapanie to powinien wytrzymać taka żyłkę. Strach się bać reakcji jakby ktoś napisał coś naprawdę glupiego;)
  • Odpowiedz