Wpis z mikrobloga

Ja mu odpisałem a gościu skasował, jorgnął się, ale nie w porę( ͡° ͜ʖ ͡°

)> 1. Rama Singh piszę artykuł, w którym jest ten słynny cytat.

@cohh: Nie wiem czy zauważyłeś, że znalazleś ten artykuł, bo podałem źródło cytatu. Nigdzie nie napisałem, że Singht jest wrogiem ewolucji, ale co napiał to napisał. Spraedziłem; w czasopiśmie Świadków Jehowy nie ma źródła cytatu, więc ładnie podziękuj telesforze( ͡° ͜ʖ ͡°)

#plagiator #nauka
bioslawek - Ja mu odpisałem a gościu skasował, jorgnął się, ale nie w porę( ͡° ͜ʖ ͡°
...

źródło: comment_wabRC5QLUfsx0N4tzh1ndbQmvjQPHxtv.jpg

Pobierz
  • 5
@bioslawek bo stwierdzilem, że szkoda strzelić ryja xD.
To dlaczego nie napisaleś, że ten sprzeciw wynika z niezrozumienia ewolucji tak jak napisał to Singhw dalszej części swojego artykułu? stwierdzil takze, że powinna być nauczana na uczelniach oraz, że on sam jest mocnym przeciwnikiem kreacjonizmu.
No tak, usunięte bo zarządzał tego xD
@bioslawek
Cały wpis:
O kolejnym kreacjoniście manipulancie.
Weźmy jeden z obrazków @bioslawek pod lupę.
tldr :

[]

bioslawek W tym wpisie: Wpis się na Rama Singha (obrazek na dole mojego postu) jakoby część naukowców nie zgadzało się z ewolucją. A jak było na prawdę?

1. Rama Singh piszę artykuł, w którym jest ten słynny cytat.

2.Jakaś gazetka jehowych Awake! powołuje się na ten cytat, by pokazać, że naukowcy anty ewolucja. xD
gazetka
To dlaczego nie napisaleś, że ten sprzeciw wynika z niezrozumienia ewolucji


@cohh: Nie u biologów. Spaliłeś temat i nie ma już o czym gadać. Teraz widać, że swoją wiedzę czerpiesz od biosławka, a nie z 'Przebudzcie się!"