Wpis z mikrobloga

@vomar: Dalej jest poniżej 0.88, zarobili ci co kupili po 0.4. Kopacze tracą w dalszym ciągu. Są bardziej opłacalne waluty, zrób kolejny poradnik moze jebnie na 0.3
ps: ty i tak sprzedajesz od razu wiec straciles 44% wzgledem dnia wczorajszego( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem, ja mimo wszystko uważam, że LBC nadal jest najbardziej opłacalny, jeśli chodzi o profit $$/day.
Jeśli ktoś chce pomęczyć trochę karty graficzne, a nie od razu kupować, grać, tracić pln to wg mnie ciekawa "przygoda". ;)
@Atexor: możesz mieć rację, od siebie tylko dodam, że kalkulatory to jedno, a rzeczywistość drugie. Sprawdzałem ile wyciągam m.im. na Sia, Ethereum czy ZCoin i wyniki w porównaniu z LBRY nie pozostawiały wątpliwości. Co najmniej ponad dolar różnicy dziennie mimo i tak słabego kursu LBC na poziomie 0.00022...
@radziuxd: tych akurat nie sprawdzałem. Widzę, że masz GTX 1080 - próbowałeś może
monacoin, albo sibcoin? W ostatnim czasie było na plus, a mi różne odmiany ccminera zawsze się przy tym wysypywały, co opisywałem na Mirko. Chciałbym wiedzieć, czy tylko ja tak mam, czy może ccminery nie są kompatybilne z tymi algorytmami (sib, lyra2rev2) na GTX 1080, bo ma pamięć GDDR5X albo co...
IMO kopanie walut, które już teraz idą do góry jest chyba słabe, bo może się okazać, że nim coś ukopiesz to się tylko za prąd zwróci, tak mi się wydaje. No przy odrobince farta to wiadomo...

Skonfigurowałem CCM pod Mona i na porcie vardiff od razu błąd.
na diff 16 wykonało 12 obliczeń i błąd.
na diff 64 jedno i błąd.
na diff 512 od razu błąd.
Tyle, że u mnie błąd