Wpis z mikrobloga

Rozmawiam dzisiaj z Polakiem, który od paru lat mieszka i pracuje w Szwecji. Mówi, jak jego żona, pracująca w szpitalu nie chciała dzisiaj przedłużyć zwolnienia lekarskiego imigrantowi z jednego z krajów muzułmańskich, który po tygodniu pracy zachorował i już na L4 jest ponad dwa lata. (Rzekoma wada serca w żaden sposób nie dyskwalifikuje z pracy zawodowej). Klient zaczął ją wyzywać, grozić i przejechał jej ręką po gardle i powiedział, że ją załatwi.
Przerażona wezwała policję. Spisali zeznania i puścili faceta wolno. W szpitalu było zebranie i żona tegoż Polaka dostała reprymendę za niewłaściwe zachowanie! Przecież mogła to załatwić jakoś inaczej, ugodowo. Po co stawiać imigrantów w złym świetle.
Nie wierzyłem, że doniesienia ze Szwecji, o których się słyszy są prawdziwe, ale jak widać jest gorzej...
PS. Podobno w dużych miastach oficjalnie mówi się, żeby nie wychodzić na ulicę po 22, bo jest niebezpiecznie. Oni wracają z wojny i muszą coś zrobić ze swoją agresją..
#szwecja #imigranci #lewackalogika #truestory
  • 18
@comielipsa: Masakra, do czego to dochodzi. Udawajmy, że nic się nie dzieje, bo jeszcze statystyki pokażą, że imigranci są źli..
@Triplesix:
Robię projekt w Szwecji, podchodzi do mnie polak na fabryce i #!$%@?***ony mówi jaka jest sytuacja, że żona do niego dzwoni z płaczem przerażona, ale Ty oczywiście wiesz lepiej ze swojej piwnicy jak jest. Zmyślamy sobie wszystkie te sytuacje, bo jesteśmy ksenofobami.... Miłujmy bliźniego swego, a szczególnie maczetę jego...
@comielipsa: tak się składa, że w zeszłe wakacje jeździłem stopem po Szwecji. Czy Twój wpis jest prawdą, czy nie nie ma dla mnie znaczenia bo to tylko śmieci napisane w internecie xD Ale nie wszyscy biorą rzeczy z internetu z przymrużeniem oka, dlatego poczułem się w obowiązku wstawić ten obrazek.
@comielipsa: xDDD Trochę Ci zazdroszczę, że świat dla Ciebie jest taki prosty i zero jedynkowy. Nawet nie wiem po co to piszesz wszystko skoro po moim wcześniejszym komentarzy mógłbyś wywnioskować, że mam to w dupie.Chcesz mnie przekonać do czegoś?
@comielipsa: Zakładając, że jestem debilem sam z siebie robisz debila xD Cieżko chyba nie ogarnąć, że chodziło mi o wcześniejszą część Twojego postu, w której się przechwalasz ile to nie widziałeś i w tej kwesti można napewno zaufać Twojej opini bo jesteś "specjalistą".
@comielipsa: Człowieku czy ty czytasz co ja piszę, czy może produkuję się na marnę :(? Czy ja coś pisałem o uchodźcach lub wyrażałem opinie na ten temat xD? (piszę z Tobą tylko dlatego, że fascynują mnie ludzie myślący w ten sposób, ich motywy). Dla odmiany napisz może o tych podróżach stopem i co dobrego z nich wyniosłeś. Wiary w dobro ludzkie chyba nie. (jak wpleciesz zaraz, że napisałem, że uchodźcy są
Jeśli chodzi o sprawy logistyczne w łapaniu stopa w Szwecji, to jest on bardzo #!$%@?. Długo się stoi i łapie, jednak problemów z policją nigdy nie miałem. Szwedzi są bardzo zamknięci w sobie w większośc. Trochę masz racji z tym wypranym mózgiem, wiele ludzi z którymi rozmawiałem ma podobną opinię o Szwedach jako narodzie.

Dlaczego ulubiona Szwecja :(((? O CO CI CHODZI ;_; Strasznie się wywyższasz w swoim wypowiedzach, przez co dyskusja