Wpis z mikrobloga

Hej Mirunie. Taką zagwozdkę mam. Po zgaszeniu silnika i wyjęciu kluczyka co chwilę pojawia się takie potrójne pikanie. W kółko, co jakieś 10-20 sekund są 3 piknięcia. Co to może oznaczać? Pika cały czas i dochodzi z deski, sam nie wiem czy z okolic radia, zegarów, czy może instalacji LPG. Słyszałem że to może oznaczać kończący się przegląd właśnie instalacji gazowej, ale czy to powinno pikać po wyłączeniu zapłonu i to cały czas? A może to radio? Pioneer MVH-180UB. Auto to Daewoo Leganza. Pierwszy raz się z takim czymś spotykam, a auto jeździ tak jak powinno, wszystko jest ok.
#motoryzacja #samochody #daewoo
  • 10
@xspooky: Dźwięk od kluczyków/świateł powinien działać nawet jak silnika nie odpalisz. Pojawia się przy włączeniu świateł/wsadzenia kluczyka do stacyjki + otwarcie drzwi.
@modzelem: Ja to wiem, on się pojawia przy otwarciu drzwi z kluczykami w stacyjce, ale ten dźwięk pojawiał się jak wyciągnąłem kluczyki ze stacyjki - czy to z zamkniętymi drzwiami czy otwartymi, z centralnym czy bez. Tak po prostu, stał sobie pod chmurką na parkingu i pikał.