Wpis z mikrobloga

Koniki na Viagogo robia wyprzedaz biletow na dzisiejszego Openera! Kupilem wlasnie za 160zl ze wszystkimi oplatami :) Monitowowalem strone od tygodnia i taniej bylo tylko wczoraj po 200zl wiec cena moze co chwile sie zmieniac. P.S. Na Viagogo kupowalem juz wczesniej i nigdy nie bylo problemow. Bilety sa 100% legitne, wlasnie swoje wydrukowalem, sa identyczne jak te zamowione przez Alterart. Do zobaczenia! #opener #gdynia #trojmiasto #cebuladeals
DJPILOTpl - Koniki na Viagogo robia wyprzedaz biletow na dzisiejszego Openera! Kupile...

źródło: comment_1dR7UvfbyJr729XexgPvTjrkCrlJBUSN.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@dsctom: ta strona ogólnie nadaje sie na jakiś reportaż-aferę, wciakaja kity ze niby stoi sie w kolejce, ze szybko szybko kup pan bilet bo kto inny wykupi, a tak naprawdę oni grają głównie na naiwności ludzi którzy kupują u nich bilety (czasami nawet drożej) na długo przed eventem lub jak bilety są juz oficjalnie wyprzedane. Teraz akurat są tanie bo na Openera można bez problemu kupić bilety przy kasie wiec
  • Odpowiedz
  • 0
@Kacc: W ostatnich 12 miesiącach 4 razy kupowałem przez ten portal bilety na imprezy w Polsce jak i zagranico i nigdy nie miałem żadnych problemów z wejściem. Oczywiście zawsze może pójść cos nie tak ale jestem na taka ewentualność przygotowany. Kupie wtedy bilet przy kasie a Viagogo zrobi zwrot. Z tego co sie dowiadywałem to oni trzymają pieniądze dopóki event sie nie zakończy i w razie problemów można ubiegać sie
  • Odpowiedz
@DJPILOTpl: a czy przed wciśnięciem przycisku kupowania wyświetla się ostateczna cena? Mi ostatnio przy kupowaniu biletu na męskie granie 2*150zł po zakupie nagle kazali zapłacić 475 zł. Nigdzie wcześniej taka kwota nie była wyświetlana
  • Odpowiedz
@spider: Tak jak na załączonym screenie -114.42zł było ceną podstawową biletu (wartego 239zł) "przed wciśnięciem przycisku kupowania" a reszta to VAT i opłaty administracyjne. W sumie zapłaciłem za całość 160.87zł
  • Odpowiedz