Wpis z mikrobloga

@chonakawe możesz skorzystać ze świątecznej i nocnej opieki medycznej codziennie od 18 chyba do 6 i w weekendy i święta. Punkty znajdziesz w internetach, nie wiąże się z rejonizacją, nie zapisujesz się na stałe, więc nie musisz zmieniać przychodni. Do rejestracji wystarczy dowód osobisty.
  • Odpowiedz
@chonakawe: Ja kilka razy bywałem w randomowej przychodni tak z ulicy i mnie brali bez wypelniania oswiadczenia. Bo normalnie musisz wypelnic oswiadczenie o podstawowej opiece i wtedy jestes juz przypisana do danej przychodni. Zawsze troche panie z recepcji krzyczaly no ale co tam.
  • Odpowiedz
@chonakawe idziesz i mówisz że jesteś na wakacjach :p ja rok temu serio tak miałam że na urlopie złapała mnie angina - gorączka kaszel katar itp. Poszłam do przychodni i powiedziałam jak jest :)
  • Odpowiedz
@chonakawe nie wiem w jakiej dzielnicy mieszkasz ale jak masz blisko Niebuszewo to przychodnia na Kadłubka będzie git. Bądź z 15 minut przed 18 to będziesz pierwsza w kolejce bo potem to się młyn robi. Byłem parę razy i nawet na ogarniętych lekarzy trafiałem
  • Odpowiedz
  • 0
@chonakawe tylko kwestia taka że w tych nocnych nie wystawiają skierowań do specjalistów itd. Tak więc jeżeli to jakieś przeziębienie czy coś w tym stylu to śmiało do nocnej.
  • Odpowiedz
@chonakawe: Można iść na taką jednorazową karteczkę :P Ja tak robię zawsze w swojej rodzinnej miejscowości. Jeżeli studiujesz to przepisz się bo i tak i tak Cię to czeka. Jeżeli się czegoś boisz to po prostu ponownie przepiszesz się w rodzinnej (chyba, że co tydzień latasz do lekarza xd). Ja na początku z tym zwlekałem ale później uświadomiłem sobie, że i tak najwięcej do lekarza chodzę w Szczecinie
  • Odpowiedz