Wpis z mikrobloga

to juz #!$%@? bo wczesniej schodziłem do kuchni i go spotkałem ale powiedział ze ma koszmary i nie moze spac a ja to łyknalem a młodziak zdarzył wyłączyć Tv przed moim wejściem, tym razem mu sie nie udało XD


@naqu: o #!$%@? jaki agent xD
@naqu: córka jest bardziej w tym wieku ... też miałem obawy, ale wygląda, że dobre wychowanie / kształtowanie gustu i rozumu górą. Koleżanki przeżywają jutuberów mocno, córka się zimą wkręciła w "chcę pojechać na event z jutuberami". Pojechały we trzy, pozbierały autografy, moja się po 3h znudzila i temat już nigdy nie wracał (a tamte nadal mocno).

Ale cóż, córka np. słyszy co tam koleżanki oglądają z muzy, czasem sama też
@uhu8: mowisz "pokazuj caly wahlarz", czemu nie przytoczyles muzyki elektronicznej? tylko od klasyki do rocka i pochodnych? nie wiem, juz od dluzszego czasu zwracam (zapewne przesadnie) uwage, ze ludzie sluchajacy wymienionych przez Ciebie gatunkow ograniczaja sie do tej puli, i nie uznaja innych gatunkow za muzyke, natomiast ludzie sluchajacy elektroniki sa bardziej otwarci na pozostale gatunki, peace
@technoooooooooooo: ależ też; na mój gust Jarre, Moby wymagają pokazania (na dobrą sprawę Pink Floyd z eksperymentami na DSoTM to też prekursorzy elektroniki). Czy coś jeszcze warto? Akurat klimaty typu Sleepless trochę mniej szanuję, RMiles też jest chyba dla mnie "zabity" przez przesyt w radio :-/

Natomiast co do całego wahlarza - o ile w popie jest nawet sporo do pokazania, to discopolo nie zamierzam. Niech dziewczyna na co 3 weselu
@uhu8: nie mowie tutaj o popie czy discopolo... a czy cos jeszcze warto? jak zaczne wymieniac, to prawdopodobnie nie skoncze - jest tyle ciekawych propozycji w swiecie muzyki elektronicznej... mysle, ze najlatwiej chyba bedzie przez zainteresowanie sie trendujacymi festiwalami (nawet nie dla corki, ale dla siebie), podrzuce jednak pare propozycji, zeby chociaz delikatnie ukierunkowac gdzie szukac:
be-at.tv (przecudowna strona, polecam z calego serca chociazby ostatni festiwal Awakenings)
z artystow moze najprosciej