Wpis z mikrobloga

@drzuo: Co to w ogole za argument? Jak nie chcialem kupic karty pol roku temu, tylko dopiero teraz, to narzekac nie moge? xD

Co do drugiej czesci, to wole kupic jedna lepsza i miec spokoj na dlugi czas niz kupic 1050 Ti i za rok sie zastanawiac nad kupnem czegos mocniejszego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tyle że ten szał na krypto nawet nie dotknął aż tak najwyższych modeli (1080tki) bo one i tak były #!$%@? drogie.

Najbardziej poszły średniaki. W sumie teraz za taką klasę średnią trza wybucelować niemalże tyle co za segment premium. I to boli.

Czekam aż te górniki zaczną brać nawet 1030-tki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Esubane: Górniki nie zaczną ich brać, tak jak nie kupują 1050. Po prostu gdy brak rx czy 1060 w przystępnych cenach to zwykli ludzie zaczęli kupować inne karty i dlatego ich ceny poszły w góre.